Ana Sayfa

Game Of Thrones Viki sitesinden
(Ana sayfa sayfasından yönlendirildi)
Atla: kullan, ara
Beige-bg rounded03.png
Karakter Önizlemesi
Daenerys Targaryen

Daenerys Targaryen, Daenerys Fırtınadadoğan ya da kısaca Dany olarak da bilinir, Targaryen Hanesi'nin yaşayan son üyesi ve Buz ve Ateşin Şarkısı kitap serisinin temel POV karakterlerinden biridir. Televizyon dizisinde İngiliz aktris Emilia Clarke tarafından canlandırılmaktadır. Daenerys, 13 yaşında bir genç kızdır. Kısa bir boya, Targaryen Hanesi’ne özgü gümüş-sarı saçlara ve menekşe rengi gözlere sahip çok güzel bir kızdır. İlk gençlik zamanlarında, Dany kendine güveni olmayan, itaatkar ve silik bir kızdı. Hayatını sürgünde geçirmişti ve ağabeyi Viserys’in korkusuyla yaşıyordu. Viserys onun bildiği tek aileydi, fakat Dany sık sık onun tacizlerine ve işkencelerine maruz kalıyordu. Daha FazlasıBeige-bg rounded02.png
Herkes Okumalı!

Game of Thrones Türkiye, Türkçe olarak ilk ve tek Buz ve Ateşin Şarkısı viki sayfasını açtı. Bütün bilgiler artık elinizin altında. Yapmanız gereken tek şey sağ üst köşedeki arama kutusundan istediğinizi aratmanız ve bulmanız.

Game Of Thrones Viki sayfamızda, Game Of Thrones dizisi ve Buz ve Ateşin Şarkısı kitap serisi üzerine ayrıntılı bilgiler bulunmaktadır. Tüm başlıklar kitaplara göre kategorilendirilerek yayınlanmaktadır, spoiler yemek istemiyorsanız buna dikkat etmelisiniz.

KitaplarKarakterler

Westeros HaneleriÖnemli Olaylar Kronolojisi KültürCoğrafya TV DiziForum

Beige-bg rounded04.png
Vikimiz Hakkında

Game of Thrones Viki, HBO'nun Game of Thrones dizisi ve George R. R. Martin'in Buz ve Ateşin Şarkısı kitap serisi için oluşturulmuştur.

Şu anda 2.486 maddemiz bulunmaktadır.

Beige-bg rounded04.png
Katkıda Bulunun

Game Of Thrones Viki, içeriğini ziyaretçilerinin oluşturduğu özgür bir viki ortamıdır. Game Of Thrones Forum hesabınızla vikimize giriş yaparak istediğiniz maddelere katkıda bulunabilir ve içeriğimizin gelişmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz vikinin kullanımı hakkında yayınladığımız kılavuzu inceleyebilirsiniz.

Beige-bg rounded05.png
Diğer Dillerde Viki