Ana Sayfa

Game Of Thrones Viki sitesinden
(Ana sayfa sayfasından yönlendirildi)
Atla: kullan, ara
Beige-bg rounded03.png
Karakter Önizlemesi
Tyrion Lannister

Jon Kar, Lord Eddard Stark’ın piç oğludur. Annesinin kimliği ise tam bir spekülasyon kaynağıdır. Babasının ve yarı-kardeşlerinin yanında yetiştirilen Jon yetişkin bir adam olmaya yaklaştığı zaman Gece Nöbetçileri’ne katıldı. Çoğunlukla yanında kendi albino ulukurdu Hayalet yer alır. Buz ve Ateşin Şarkısı serisi başladığında, Jon on dört yaşındadır. Jon Kar karakteri serinin en önemli karakterlerinden biridir. Jon Kar’ın ebeveynlerinin kimliği hala bilinmiyor. Jon’un Kral Toprakları Yağmalaması olayına çok yakın bir tarihte doğduğu sanılıyor. Savaştan dönen Lord Eddard Stark, Kışyarı'na yanında yeni doğan bir bebekle gelmiş ve onu ailenin geri kalanıyla birlikte yetiştirmek için ısrar etmiştir. Jon’un, Robb adında ondan biraz büyük erkek kardeşi, Sansa ve Arya isminde iki küçük kız kardeşi, ve Bran ve Rickon adında iki küçük erkek kardeşi vardır. Daha Fazlası
Beige-bg rounded02.png
Herkes Okumalı!

Game of Thrones Türkiye, Türkçe olarak ilk ve tek Buz ve Ateşin Şarkısı viki sayfasını açtı. Bütün bilgiler artık elinizin altında. Yapmanız gereken tek şey sağ üst köşedeki arama kutusundan istediğinizi aratmanız ve bulmanız.

Game Of Thrones Viki sayfamızda, Game Of Thrones dizisi ve Buz ve Ateşin Şarkısı kitap serisi üzerine ayrıntılı bilgiler bulunmaktadır. Tüm başlıklar kitaplara göre kategorilendirilerek yayınlanmaktadır, spoiler yemek istemiyorsanız buna dikkat etmelisiniz.


Beige-bg rounded02.png
Katkıda Bulunun!

Game Of Thrones Viki, içeriğini ziyaretçilerinin oluşturduğu özgür bir viki ortamıdır. Game Of Thrones Forum hesabınızla vikimize giriş yaparak istediğiniz maddelere katkıda bulunabilir ve içeriğimizin gelişmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz vikinin kullanımı hakkında yayınladığımız kılavuzu inceleyebilirsiniz.


KitaplarKarakterler

Westeros HaneleriÖnemli Olaylar Kronolojisi KültürCoğrafya TV DiziForum

Beige-bg rounded04.png
Vikimiz Hakkında

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız "Game of Thrones Viki" projemizi yayına alıyoruz. Vikimiz şu anda beta aşamasındadır. Karşılaştığınız sorunlarını iletişim sayfasından bize bildirirseniz çok memnun oluruz.

Buz ve Ateşin Şarkısı kitap serisi ve Game of Thrones dizisi hakkındaki en büyük arşive siz de katkı sağlayabilirsiniz! Vikide oturum açmak için forumumuza üye olun ve ardından vikide oturum açın.

Game of Thrones Türkiye Viki, Game of Thrones dizisi ve dizinin kaynağı Buz ve Ateşin Şarkısı adlı seri için açılmıştır. Vikide şu anda kadar çıkan kitaplardaki bilgiler bulunmaktadır.


Şu anda 1.509 maddemiz bulunmaktadır.

Beige-bg rounded05.png
Diğer Dillerde Viki