Fırtına Kargaları

Game Of Thrones Viki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Fırtına Kargaları
200px-Stormcrows banner.png
Sancak Çaprazlamasına iki yıldırım ve aralarında dört adet karga
Şimdiki Kumandan(lar) Daario Naharis(esir)
Widower (Eş Kumandan)
Jokin (Eş Kumandan)

Fırtına Kargaları, Özgür Şehirler'de kurulmuş bir paralı asker grubudur. Sancaklarında çaprazlamasına yerleştirilmiş iki adet yıldırım ve aralarında dört adet karga bulunur. Yunkai savunması sırasında asker sayıları beş yüz adamdan oluşur.

Kumandanlar

Son Olaylar

Kılıçların Fırtınası

Fırtına Kargaları, Daenerys Targaryen tehdidine karşı Yunkai yönetimi tarafından tutulmuştur. Daenerys Targaryen'a karşı olası bir savaşta sağ kanatta yer almaları planlanmıştır. Fırtına Kargaları'nın kumandanları Prendahl Na Ghezn, Kel Sallor ve Daario Naharis barış görüşmeleri yapmak üzere Daenerys Targaryen'ın huzuruna çıkmışlardır. Daenerys kumandanlara eğer kendi tarafına geçerlerse bol miktarda altın ve yağma teklifinde bulunmuştur fakat Prendahl tarafından bu teklif geri çevrilmiştir. Fırtına Kargaları'ndaki özgür insanlar daha sonrasında Yunkai ile olan anlaşmayı bozulup bozulmaması üzerine tartışmak için bir araya toplanmışlardır. Kampta bu konu üzerine tartışmalar sürerken Daario Naharis diğer kumandanlar olan Prendahl ve Sallor'u öldürmüş ve Daenerys Targaryen'ın tarafına geçmiştir.

Ejderhaların Dansı

Daenerys, Daario ve Fırtına Kargaları'nı Lhazar'la Meereen arasındaki ticari yolları temizleyip yeniden açmak üzere Lhazar'a yollamıştır.