Galare Hanesi

Game Of Thrones Viki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Galare Hanesi
Coats of arms of None.png
Sözler Bilinmiyor
Bölge Meereen

Galare Hanesi, Meereenli köle taciri hanelerden biridir.

Son Olaylar

Ejderhaların Dansı

Galare Hanesi görünüşte diğer Meereenli hanelere göre Daenerys’e daha az düşmanlık beslemektedir. Daenerys, Galazza Galare’ye yardımları ve barış ve hoşgörü üzerine söylemleri için müteşekkirdir.

Harpiya'nın Oğulları’nın ölümlerinin devam etmesi üzerine Daenerys her sadakati şüpheli Meereenli haneden bir çocuğu rehine olarak ister. Galare Hanesi’nden iki kardeş, Qezza ve Grazhar rehine olarak gönderilir, bu çocuklar Yeşil Fazilet’in kuzenleridir. Daenerys bu çocuk rehinelerin ölümleri durduracağını umar ama ölümler devam eder. Yine de Daenerys çocuklara zarar verilmesine izin vermez. Daenerys çocuklardan hoşlanmaya başlamıştır ve Skahaz mo Kandaq’ın Harpiya'nın Oğulları’nın işlediği her cinayet için bir rehine öldürme fikrini iğrenç bulur.

Daenerys Drogon’un sırtında ortadan kaybolduğunda ve Sör Barristan Selmy onun adına şehri yönetmeye başladığında, Skahaz’ın Daenerys’in Meereen’in kuşatmasını kaldırmak için verdiği rehinelerin ölümlerine karşılık rehine çocukları öldürmek istediğinde Barristan da çocuklara zarar verilmesine izin vermez.

Üçüncü Yüzyılın Sonunda Galare Hanesi

Buz ve Ateşin Şarkısı serisi boyunca bilinen Galare Hanesi üyeleri: