Humble Hanesi

Game Of Thrones Viki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Humble Hanesi
Coats of arms of None.png
Sözler Bilinmiyor
Bölge Demir Adalar, Westeros
Bağlılık Greyjoy Hanesi

Humble Hanesi, Demir Adaların bir hanesidir. Kölelerden ve tuz karılarından geldikleri için daha düşük bir ev olarak kabul edilir. Armaları ve sözleri kitaplarda geçmez.

Son Olaylar

Kargaların Ziyafeti

Humble Hanesi üyeleri Victarion Greyjoy tarafından Kral Şurası'nda fark edildi. Victarion'un destekçilerinden biri olan Will Humble bir bahis kaybeder ve çizmesini yemek zorunda kalır. Quellon Humble Kral Şurası sırasında Euron Greyjoy'un müttefiklerinden biridir.

Quellon, Euron'un gemisi Sukunet  üzerinde bulunan büyücülerin varlığını Victarion'a bildirir. Quellon, Kalkan Adaları Savaşı’ndan sonra Lord Hewett’in Kalesi'ndeki ziyafette Victarion tarafından fark edilir. Yemek yerken halılardan birine gözyaşları dökülür.

Ejderhaların Dansı

Tek kollu Adrack Humble Victarion Greyjoy'un Moat Cailin'de geride bıraktığı garnizonun bir parçasıydı. Dagon Codd, Theon Greyjoy'un kaleyi teslim karşılığında güvenli geçiş hakkını reddedince Adrack Dagon'u öldürdü. Kaleyi teslim etti ancak Adrack ve yoldaşları Ramsay Bolton tarafından canlı canlı derileri yüzülür.

Üçüncü Yüzyılın Sonunda Humble Hanesi