Laswell Peake

Game Of Thrones Viki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
PeakeHanesi.PNG
Laswell Peake
AltinGrup.png
Laswell Peake TheMico.jpg
Karakter Bilgisi
Unvan Sör
Çavuş
Bağlılık Altın Mürettebat
Kitap(lar) Ejderhaların Dansı (Bahsedildi)

Sör Laswell Peake, Altın Mürettebat hizmetinde bulunan bir paralı asker ve sürgün edilmiş bir lorddur. Kardeşleri Torman ve Pykewood'da onunla birlikte Altın Mürettebat'tadırlar.

Görünüm

Laswell, dünyevi zenginliğe kişiliğnden fazla değer veren bir kişidir ve altın kol bandı şeklinde lord fidyeleri takmıştır. Her halka Altın Mürettebat'ta geçen bir yılı simgeler.

Tarih

Laswell, Peake Hanesi ana koluyla tanımlanmamış bir yakın akrabalık içindedir.

Son Olaylar

Ejderhaların Dansı

Laswell, Jon Connington Volon Therys'in üç mil güneyinde Altın Mürettebat ile buluştuğunda oradaydı. Mürettebat'ın diğer üyeleri gibi, Aegon Targaryen'e Westeros istilası öncesi yemin etti.

Mürettebat'ın çeyreği Akbaba Tüneği'ni almaya muvaffak olacağından, Sör Tristan Nehir aynı anda Morrigen Hanesi yerleşkesi Karga Yuvası'na , Laswell'de Wylde Hanesi yerleşkesi Yağmur Kalesi'ne doğru yola çıkar, her biri benzer büyüklükte heybetli kuvvetlere sahiptir. Eğer Nehir ve Peake başarılı olursa, Harry Strickland Altın Mürettebat Gazap Burnu'nun daha iyi kısmını kontrol edeceğini savunur.

Laswell Yağmur Kalesi'ni almada başarılı olur.

Sözler

Bir yüzyıl sonra bile, bazılarımızın Menzil'de dostları var. Yüksek Bahçe'nin gücü Mace Tyrell'in hayal ettiği gibi olmayabilir.

-Laswell'den Harry Strickland'e