Parıltı Kulesi'nin Harlaw Hanesi

Game Of Thrones Viki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Parıltı Kulesi'nin Harlaw Hanesi
Parıltı Kulesi-Harlaw Hanesi.png
Hane arması beyaz zemin üzerine siyah damalı zeminde gümüş Harlaw tırpanı
Sözler Bilinmiyor
Yerleşke Parıltı Kulesi, Harlaw
Şimdiki Lord Hotho Harlaw
Bölge Demir Adalar, Westeros
Unvan Parıltı Kulesi Üstadı
Bağlılık Harlaw Hanesi

Parıltı Kulesi'nin Harlaw Hanesi, On Kule'nin Harlaw Hanesi'nin yan dalıdır, Harlaw Adası'nın üzerinde yer alan Parıltı Kulesi yerleşkeleridir. Arması beyaz zemin üzerine siyah damalı zeminde gümüş Harlaw tırpanıdır. Sözleri bilinmemektedir.

Son Olaylar

Kargaların Ziyafeti

Kambur Hotho Harlaw Asha Greyjoy'un Demir Adaların Kraliçesi hedefine destek vermek için On Kule'ye gider. Kuzeni Lord Rodrik Harlaw'a Aliüstat Marwyn'in Kayıp Kitaplar Kitabı'nın bir kopyasını kızıyla evlenmek umuduyla verir.

Hotho kızıyla evlenmeyi kabul ederse Kral Şurası sırasında Victarion Greyjoy'u destekleyeceğini söyler. Hotho Victarion'a Lord Rodrik'in varisinin olduğunu söyler ancak Rodrik varisi olarak kuzeni Sör Harras'ı seçmişti. Konuşmasından sonra Euron Greyjoy konuşmaya başlar.

Hotho Kalkan Adaları Savaşı'nın zaferinin ardında düzenlenen ziyafette Victarion'a Sör Harras'ın Gri Kalkan'ı nasıl aldığını anlatır. Harras Euron Karga Göz tarafından Gri Kalkan Lordu ilan edildiğinde, Kambur Hotho On Kule'nin yeni varisi olur ve On Kule Lordunun unvanları olan Harlaw Lordu ve Harlaw'ın Harlaw'ı unvanlarının da mirasçısı olur.

Üçüncü Yüzyılın Sonunda Parıltı Kulesi-Harlaw Hanesi