Patrek Mallister

Game Of Thrones Viki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Mallisterhanesi.png
Patrek Mallister
Mallisterhanesi.png
Karakter Bilgisi
Bağlılık Mallister Hanesi
Irk Nehirli
Doğum Denizgözcüsü
Kitap(lar) Taht Oyunları (Görüldü)
Kralların Çarpışması (Bahsedildi)
Kılıçların Fırtınası (Görüldü)
Kargaların Ziyafeti (Bahsedildi)
Ejderhaların Dansı (Bahsedildi)

Patrek Mallister, Lord Jason Mallister'in oğlu ve Denizgözcüsü'nün varisidir. Sör Edmure Tully'nin yakın arkadaşıdır.

Taht Oyunları

Patrek babası Lord Jason Mallister'la beraber El Turnuvası'na katılır. Fısıltılı Orman Savaşı'nda Robb'un kişisel muhafızlarından biriydi.

Kralların Çarpışması

Theon Greyjoy, Patrek ve babası Mallister'ların yerleşkesi Denizgözcüsü'ne Batılı'ları rehin getirmek ve Theon'u Demir Adalar'a göndermek için giderler. Lord Jason Patrek ve Theon'un iyi anlaştığını gördüğünde Denizgözcüsü'nün Demirdoğumlu'lara karşı inşa edildiğini hatırlatır.

Kılıçların Fırtınası

Patrek Lord Edmure Tully'nin düğünü için İkizler'e giden soylular arasındaydı. Düğün akşamı Robb'un korumalarından biri olarak hizmet verir. Düğün ziyafeti boyunca Edmure'ye tek gözlü balık yemesini önerir, Roslin Frey'i götürecek yatak taşıyıcılarından biri olarak görülür. Robb'un diğer muhafızlarının aksine Patrek Kızıl Düğün'de hayatta kalmış ve İkizler'de esir tutulmuştur.

Kargaların Ziyafeti

Patrek Frey esiri olmaya devam eder, Kara Walder Frey onu Denizgözcüsü'nün kapılarına getirir ve Lord Jason'a kaleyi teslim etmezse onu asacağını söyler. Jason kaleyi teslim eder ve kalenin içinde oğluyla beraber esir tutulur.

Nehirova'nın teslim edilmesinden sonra Edwyn Frey Kral Tommen Baratheon adına Sör Jaime LannisterKızıl Düğün'de alınan esirler konusunda bilgilendirir.

Aile

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bilinmeyen Mallister
 
Denys
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jason
 
 
Bilinmeyen Kardeşi
 
 
 
 
 
 
 
 
Patrek