Sybell Spicer

Game Of Thrones Viki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
SpicerHanesi.PNG
Sybell Spicer
Westerling Hanesi.PNG
Karakter Bilgisi
Unvan Leydi
Bağlılık Spicer Hanesi
Lord Gawen Westerling
Kitap(lar) Kılıçların Fırtınası (Görüldü)
Kargaların Ziyafeti (Görüldü)

Leydi Sybell Spicer Lord Gawen Westerling’in eşi ve Sarpkaya leydisidir. Kurbağa Maggy’nin torunudur.

Görünüm

Güzel bir yaşlı kadındır.

Son Olaylar

Kılıçların Fırtınası

Sybell Kral Robb Stark’ın Batı Toprakları’ndan dönen grubundaydı. Robb Lord Edmure Tully’nin düğünü için ayrıldığında kızları Jeyne, Elenya ve en küçük oğlu Rollam ile birlikte Nehirova’da kaldı.

Kızıl Düğün’nden sonra Sybell Demir Taht tarafından affedilir.

Kargaların Ziyafeti

Kuşatma sırasında Sybell ve çocukları Nehirova’da tutulmuştur. Edmure Nehirova’yı Sör Jaime Lannister’a teslim ettiğinde, Sybell Sör Jaime ile oturmuş ve ona Robb Stark'ın ölümündeki suç ortaklığını açıklamıştır. Jaime’e kızının varis taşımadığından nasıl emin olduğunu ve kızları ve oğulları için söz verilen lordluk ve varislik beklentilerini açıklamıştır. Jaime Casterly Kayası tarafından verilmiş sözler hakkında onu aydınlatmış, oğlu Rollam’ın neşesine kavuşacağı ile ilgili sözü açıklayarak onun ile Gerion Lannister’ın gayrimeşru kızı Joy Tepe* arasındaki evlilik anlaşması, ve Sybell’in erkek kardeşi Rolph’un yeni Castamere Lordu olduğunu söylemiştir. Sybell en büyük oğlunun bir piç ile evleneceğinden üzülmüştür yine de Jaime Lannister planları ve tehditleri için onun Nehirova’da kaldığı sürece gözüne gözükmemesini söylediğinde şikâyet etmemiştir. Sybell ertesi sabah çocukları ile birlikte Batı’ya yollanmıştır.

*Joy İngilizce neşe anlamına gelmektedir.

Aile

Sybell'in büyükbabası alt tabakadan safran ve biber tüccarıdır, büyükannesini ise beraberinde doğudan getirmiştir.Lannis Limanı'nda yaşayan insanlar onu Maggy olarak adlandırmıştır.Sybell'in babası ve annesi hakkında ise birşey bilinmemektedir.

Şablon:Spicer Soy