Tycho Nestoris

Game Of Thrones Viki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Tycho Nestoris
Mustamirri Tycho Nestoris.jpg
Karakter Bilgisi
Bağlılık Braavos'un Demir Bankası
Kültür Braavosi
Kitap(lar) Ejderhalarla Dans (Görüldü)
Kış Rüzgarları (Görüldü)
Oyuncu Mark Gatiss
TV Sezon 4

Tycho Nestoris, Braavos'un Demir Bankası'nın temsilcisidir.

Görünüş

Tycho Nestoris uzun,zayıf bir ip kadar uzun bacaklı ve sakallıdır ve sakalı çenesinden beline kadar uzamaktadır.Dar yüzlüdür. Üç katmanlı mor bir şapka,dengeli renkte mor bir kaftan ve süslenmiş sert bir gerdanlık giymektedir.

Son Olaylar

Ejderhalarla Dans

Tycho,Kral Stannis Baratheon'un ve Demir Tahtın borçları hakkında görüşme yapmak için Sur'a yollanmıştır.Tycho,üç gemi ile Doğu Gözcüsü'ne seyahat etmiş sonrasında Kraliçe Selyse Baratheon ile birlikte Kara Kale'ye gelmiştir. Jon Snow,yolculuklar,Kış için yiyecek vs. alımı için gemileri kiralamak istemiş ve Tycho ile görüşmüştür.Tycho,Stannis ile görüşmek için için Derinorman Kalesi'ne gitmiştir fakat Stannis orada değildir.Derinorman Kalesinde esir olan demir adamlar için Sybelle Glover'a fidye ödeyip onları yanına almıştır.Sonrasında Kışyarı'na gitmiştir fakat kral orada değildir,ama Mors Umber'i bulmuştur. Tycho,Theon Greyjoy ve Jeyne Poole'u alır. Üç gün sonra Stannis Baratheon'un bir köydeki kampına varırlar.

Kış Rüzgarları

Ser Justin Massey,Tycho Nestoris ve Arya Stark(Jeyne Poole)'e Sur'a dönmelerine refaket eder. Daha sonra Justin,Tycho ile birlikte Braavos'a kadar refakat eder.