Willow Heddle

Game Of Thrones Viki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
  Willow Heddle
Karakter Bilgisi
Bağlılık Heddle Hanesi
Sancaksız Kardeşlik
Irk Nehirli 
Doğum 289FS yada 290FS
Kitap(lar) Kargaların Ziyafeti (Bahsedildi)

Willow Heddle, Kavşaktaki Han'ın yeni sahibi olan Jeyne'in genç kız kardeşidir. Masha Heddle'ın yiğenidir.

Görünüş ve Karakter

Willow dokuz yada in yaşında gibi görünür. Muhtemelen yabancılara karşı küçük çocukların koruyuculuğunu yapar. Genç yaşta komuta edici bir kişiliği oluşmuştur. Kahverengi saçlı, kahverengi gözlü ve sıskadır.

Son Olaylar

Kargaların Ziyafeti

Brienne Tarth'ın grubu Kavşaktaki Han'a geldiğinde onları kapıda etrafı kimsesiz çocuklarla çevrili Willow karşılar. Ablası Jeyne'in büyük çocuklarla uzakta olduğunu ve kendisinin hanın yükünü tek başına sırtladığını söyler, Gendry'nin itirazlarına rağmen handaki odalarda kalma karşılığında Septon Meribald'ın yemek verme teklifini kabul eder. Brienne yemek yemeleri için yetimleri kollayan ve onları ortak salona getiren Willow'u kılık değiştirmiş Arya Stark olma ihtimalini düşünür.

Rorge Cesur Dostlar ile hana geldiğinde Willow onlarla yüzleşir yaylı tüfekle saldırır. Rorge Willow'u tecavüzle tehdit eder ve ona doğru yürür, Brienne onu savunmak için öne çıkar ve mücadele meydana gelir.

Alıntılar

Gendry genç bir adama benziyor ancak Willow tüm istekleri bağırarak söylüyor, sanki kalesinde yer alan bir kraliçe ve diger çocuklar ona itaat eden hizmetli gibi davranıyor. Eğer soylu olsaydı emir vermek onun için doğal gelirdi ve onlarda koşulsuz itaat ederdi.

Brienne Tarth'ın düşünceleri