Ana menüyü aç

Game Of Thrones Viki β

Jarman Buckwell

Sör Jarman Buckwell yada bilinen adıyla Jarmen Buckwell, Buckwell Hanesi'nden bir şövalyedir. Gece Gözcüleri'nden rütbeli bir korucudur.

Buckwell.png
Jarman Buckwell
Gece Gozculeri.png
Jarmenbuckwell.jpg
Karakter Bilgisi
Unvan Sör
Bağlılık Buckwell Hanesi
Gece Nöbetçileri
Ölüm 300FS (Muhtemelen), 
Kitap(lar) Kralların Çarpışması (Görüldü)
Kılıçların Fırtınası (Bahsedildi)
Ejderhaların Dansı (Bahsedildi)

Görünüş

Jarman, dürüst ve sakin bir adamdır.

Hayatı

Jarman, Kral'ın Şehri'nin Yağmalanması sonrasında Gece Gözcüleri'ne katılmış olabilir.

İçindekiler

Son Olaylar

Kralların Çarpışması

Jarman, Sur'un Ötesi'ne yapılan Keşif'te keşifçilerin lideridir. Qhorin Yarımel Yabanıllar'ın kampına küçük keşif birlikleri yollamayı ve bu birlikleri kendisinin, Thoren Smallwood'un ve Jarman'ın komuta etmesini önermiştir.

Kılıçların Fırtınası

Jarman, Yabanıllar'ı aramak için Dev Merdiveni'ni araştıran grubun liderliğini yapar. Geri döndüğünde İlk İnsanların Yumruğu Savaşı çoktan gerçekleşmiş ve Lord Kumandan Jeor Mormont'un grubu Craster'in Kalesi'ne sığınmıştır. Grubu Mance Rayder'ın kampında vahşilerle birlikte serbestçe dolaşan Jon Kar'ı görür. Jarman'ın grubu kumandanın grubundan önce Kara Kale'ye döner. Üstat Aemon'a ve Donal Noye'a Jon'un taraf değiştirmiş olabileceğini söyler.

Ejderhaların Dansı

Jon, Gece Gözcüleri'nin son zamanlarda Jeor Mormont, Qhorin, Donal, Benjen Stark ve Jarman'ın da aralarında bulunduğu gözcülerin öldüğünü gösteren kağıdı incelerken nöbetin iyi adamlarını kaybettiğini düşünür. Jarman muhtemelen Kafatası Köprüsü Savaşı'nda ölmüştür.